O firmie

Jesteśmy producentem gotowych
dań, sałatek i surówek wyprodukowanych
według domowych przepisów w 100% z naturalnych składników, bez ulepszaczy i konserwantów.

Oferujemy wysokiej jakości produkty idealne dla osób, które cenią wyrazisty, tradycyjny smak, a jednocześnie oszczędność czasu i łatwość przyrządzania posiłków.

Przygotowujemy je wyłącznie ze świeżych starannie dobranych składników, w które zaopatrujemy się u niedużych lokalnych dostawców. Stosujemy się do znanych i sprawdzonych, domowych receptur. Używamy dokładnie takich samych składników jakich używa się w najlepszej domowej kuchni. Dla zapewnienia najwyższej jakości naszych produktów, wszystkie warzywa i owoce obieramy oraz myjemy ręcznie, a te które wymagają gotowania gotujemy na parze, dzięki czemu zachowują więcej składników odżywczych, witamin i minerałów a ich smak jest pełniejszy.

Współpraca

Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę oraz moce produkcyjne w związku z rosnącymi potrzebami naszych klientów. Zapraszamy właścicieli sklepów spożywczych, restauracji, hoteli, punktów gastronomicznych oraz firm cateringowych do współpracy przy dystrybucji i sprzedaży produktów spod szyldu Doliny Smaków.